Teknodrom

HAKKIMIZDA

Teknodrom, Türkiye’nin ilk ve tek değerli madenler geri kazanım tesisidir. 2005 yılında kurulan şirket, 2011 yılında ilk defa katalizörlerin içerisinde bulunan değerli metalleri geri kazanmıştır. Uzun yıllar süren ar&ge çalışmaları sonucu 2015 yılında Dilovası Organize Sanayi Bölgesinde geri kazanım fabrikası faaliyete geçmiştir.

2015’den beri geri kazanım sektöründe ilerlemeyi başaran Teknodrom, başta Altın ve Gümüş olmak üzere değerli metallerin geri kazanımını düzenli şekilde gerçekleştirmektedir. Ar&ge çalışmalarına devam eden Teknodrom, nadir toprak elementlerinin geri kazanımını konusunda da çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Çevremizin korunması ve ülkemizin kalkınması için büyük önem arz eden bu sektörde Teknodrom, hiç durmadan gelişmeye ve geliştirmeye devam etmektedir.

Değerli metalleri ülkemize kazandırıyoruz!

TEKNODROM'DA SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Teknodrom’da elektronik atıkların yeniden değerlendirilme ve geri dönüştürülme aşamalarına çok önem veriyoruz. Bu aşamaları gerçekleştirirken çevreyi ve dünyamızı etkileyecek zararlı aktiviteleri en aza indirgiyoruz.

Teklif Formu