Teknodrom

Hakkımızda

Hakkımızda

Teknodrom, uzun yıllar süren AR-GE çalışmalarının neticesi olarak 2015 yılında Türkiye’nin ilk ve tek değerli madenler geri dönüşüm tesisini Kocaeli’de kurdu. Türkiye’nin ilk ve tek değerli madenler geri dönüşüm şirketi olarak farklı sektörlere de adını taşıyan Teknodrom, çeşitli alanlarda faaliyetlerine devam etmektedir.

2019 yılında alüminyum sektörüne giriş yaparak adını bir kez daha duyuran Teknodrom, alüminyum enjeksiyon döküm tesisini ve tam kapsamlı alüminyum billet ve külçe üretim tesisi gibi önemli projeleri hayata geçirmiştir.

Teknodrom’un etki alanı sadece sanayi sektörü ile sınırlı değildir. Şirket, sadece iş dünyasına değil aynı zamanda geniş bir yelpazede toplumsal girişimlere de odaklanmıştır. Bu kapsamda, Avrupa’nın en büyük silahlı atış poligonu olan Tekno Poligon’u ve gösteren profesyonel bir okçuluk kulübü olan Tekno Okçuluk Spor Kulübü’nü İstanbul’da kurmuştur.

Her bir alanda kalite, inovasyon ve sürdürülebilirlik ilkeleriyle hareket ediyor, müşterilerimize ve ülkemize katkı sağlama misyonumuzu sürdürüyoruz. Gelecekte de bu değerler doğrultusunda Teknodrom olarak büyümeye ve gelişmeye devam edeceğiz

Grup Şirketlerimiz

Teknodrom Değerli Madenler Geri Dönüşüm

Teknodrom Alüminyum

Teknodrom Die Casting

Tekno Okçuluk Spor Kulübü

Tekno Poligon

Alburdan Market