Bizlere e-atıklarınızı göndermeniz çok kolay!

Sitemize kayıt olarak hem firmamızda avantajlar elde edecek, hemde doğayı koruma gönüllüsü olduğunuz için ödüllendirileceksiniz. Bizlere kayıt ol bölümünden kaydınızı yaptıkdan sonra sizler için hazırlanan kullanıcı paneli sayesinde sizlerin bize mesaj yoluyla ” elimde e-atık bulunmaktadır bu ürünlerin alınmasını istiyorum ” diyerek mesaj bırakabilirsiniz. Biz sizlere kayıt esnasında belirttiğiniz telefon numarası ile dönüş yapacak, sizlerin e atıklarınızı bulunduğunuz bölgenizden alacağız. Bu sayede e-atıklarınız hem doğaya zarar vermemiş, hemde ülke ekonomisine destek olacaksınız.

E-atık gönderme şartları ;

    • Gönderilecek e-atık ürünleri sadece taşınabilir olanlar kabul edilecektir. ( örn; Telefon, bilgisayar, datalar, fotokopi makinaları vb. )
    • Minimum 15 adet e-atık ürünü gönderilebilir.
  • Dipnot ; Büyük eşyalarınız için iletişime geçip, belirli tarihlerde gönderimi yapılabilecektir.

E-atık gönderme avantajları ;

Tüm doğa dostlarımıza e-atık gönderdiği için Teknodrom adına sizlere doğa dostu olduğunuza dair plaket verilecektir. Birden çok gönderimlerinizde aylık kampanyalar düzenlenecek, belirli kotaya ulaşılması durumunda sizlere süpriz hediyeler verilecektir. Bu ürünler Cep telefonu, tablet, bilgisayar tarzında hediyeler olup her ay belirli bir kotaya ulaşılması durumunda bireysel veya kurumsal firmalar veya kişilerce doğa dostlarınıda hediyemiz olacaktır.

Bitti mi? bitmedi.

Tüm doğa dostu olan üyelerimiz için gönderdiği gönderimler sonrasında firmamızda ayrıcalık sağlanacaktır.

Nedir bu ayrıcalıklar?

Firmamız eleman ihtiyacı olduğu zaman, firmamızda sizlere uygun pozisyon olduğu zaman ilk önce sizlerin verdiği mail ve bilgiler doğrultusunda sizlere ulaşılacak ve ilk önce sizlere öncelik sağlanacaktır.

Aylık belirli bir limitin üstüne çıkan firmalar veya kişiler franchise sistemiyle sizlere toplama alanı bayiiliği verilecek, teşvik ettiğiniz ve katılımlarınız doğrultusunda sizlere yeni bir iş kurma açısından destek olacağız.

Bizler Doğa dostu Ülkesini seven Ekonomisine destek Geleceğini koruyan Bireyleriz!