E-ATIK GÖNDER

Kayıt Ol

E-ATIK GÖNDER

Nasıl Gönderi Yapabilirsiniz?

Kayıt Olun Kayıt Ol

Bizlere kayıt ol bölümünden kaydınızı yaptıkdan sonra sizler için hazırlanan kullanıcı paneli sayesinde sizlerin bize mesaj yoluyla ”elimde e-atık bulunmaktadır bu ürünlerin alınmasını istiyorum” diyerek mesaj bırakabilirsiniz.

Kayıt Ol
E-Atıklarınız Teslim Alalım E-Atıklarınız Teslim Alalım

Biz sizlere kayıt esnasında belirttiğiniz telefon numarası ile dönüş yapacak, sizlerin e atıklarınızı bulunduğunuz bölgenizden alacağız. Bu sayede e-atıklarınız hem doğaya zarar vermemiş, hemde ülke ekonomisine destek olacaksınız.

Dipnot;
  • Gönderilecek e-atık ürünleri sadece taşınabilir olanlar kabul edilecektir. (örn; Telefon, bilgisayar, datalar, fotokopi makinaları vb.)
  • Minimum 15 adet e-atık ürünü gönderilebilir.
  • Büyük eşyalarınız için iletişime geçip, belirli tarihlerde gönderimi yapılabilecektir.

E-atık gönderme avantajları;

E-atık gönderme avantajları

Tüm doğa dostlarımıza e-atık gönderdiği için Teknodrom adına sizlere doğa dostu olduğunuza dair plaket verilecektir.

E-atık gönderme avantajları

Birden çok gönderimlerinizde aylık kampanyalar düzenlenecek, belirli kotaya ulaşılması durumunda sizlere süpriz hediyeler verilecektir.

E-atık gönderme avantajları

Bu ürünler Cep telefonu, tablet, bilgisayar tarzında hediyeler olup her ay belirli bir kotaya ulaşılması durumunda bireysel veya kurumsal firmalar veya kişilerce doğa dostlarınıda hediyemiz olacaktır.

Tüm doğa dostu olan üyelerimiz için gönderdiği gönderimler sonrasında firmamızda ayrıcalık sağlanacaktır.

Firmamız eleman ihtiyacı olduğu zaman, firmamızda sizlere uygun pozisyon olduğu zaman ilk önce sizlerin verdiği mail ve bilgiler doğrultusunda sizlere ulaşılacak ve ilk önce sizlere öncelik sağlanacaktır.

Aylık belirli bir limitin üstüne çıkan firmalar veya kişiler franchise sistemiyle sizlere toplama alanı bayiiliği verilecek, teşvik ettiğiniz ve katılımlarınız doğrultusunda sizlere yeni bir iş kurma açısından destek olacağız.